Майбутній Предстоятель Української православної церкви – в миру Орест Березовський – народився 5 листопада 1944 року на Буковині, в родині священика – протоієрея Володимира Березовського. Він був вихований у християнській вірі, але ріс звичайною дитиною: захоплювався спортом, грав у футбол. Після закінчення середньої школи вступив до технічного училища, а потім – до Чернівецького університету на факультет електроніки і кібернетики.

Але через три роки Орест Березовський став студентом відразу другого курсу Московської духовної семінарії, а вже через рік прийняв рішення стати монахом. Під час чернечого постригу йому дають нове ім’я як ознаменування початку нового життя. Преподобний Онуфрій, на честь якого назвали майбутнього Предстоятеля Української православної церкви, – ранньохристиянський святий, який 60 років прожив у пустелі – на самоті, в молитві і строгому пості.

Яким був шлях Блаженнішого митрополита Онуфрія від ченця до Предстоятеля Української православної церкви? Про своє дитинство, про бажання стати священиком, випробування, які йому довелося пройти, про складність предстоятельського служіння і про православну церкву Блаженнійший розповів у ексклюзивному інтерв’ю знімальній групі телеканалу “Інтер”.

Також своїми спогадами про Предстоятеля поділилися його земляки, товариші по духовній семінарії, священнослужителі та віруючі, серед яких – відомий український боксер Олександр Усик, який перед своїми поєдинками завжди бере благословення у Блаженнішого митрополита Онуфрія.

З анонсу прем`ери на телеканалі “Інтер”