Иконопись


Шановні віряни!
Звертаємось до вас з проханням підтримати соціальний проект № 8 під назвою «Традиційний візантійський та древньо-руський іконопис і сучасність»
https://chernihiv.pb.org.ua/projects
який стосується навчання підлітків та молоді іконопису, рисунку та живопису, а також їх духовно-етичного виховання у приміщенні храму Всіх Чернігівських Святих та у класі духовного училища.

Для реалізації цього проекта, поданого іконописцем Мартиненко Оксаною Михайлівною, потрібно зібрати якнайбільше голосів жителів міста Чернігова. Голосування проходить на сайті Чернігівської міської ради –« Бюджет участі» 
https://chernihiv.pb.org.ua/

Для того щоб ознайомитися з цим та іншими проектами, потрібно зареєструватися на сайті за допомогою банківської карти,обрати голосування, у фільтрах натиснути малі проекти, культура і мистецтво, проект № 8.

Якщо ви не змогли це зробити в електронному варіанті, то зверніться з паспортом до пунктів голосування. Найближчий з них від храму знаходиться по вул.Рокосовького 20А –Центр адміністративних послуг, що працює з понеділка по п`ятницю з 9 до 17 год. і у суботу з 9 до 16 год. Інші пункти голосування:

Голосування проходить до 1 жовтня.

Ми дуже просимо вас не залишитися байдужими.